SIDEMOUNT

Konfigurace sidemount má své kořeny v jeskynním potápění. Jejím základním prvkem je umístění lahví po stranách těla potápěče. Tato konfigurace má v mnoha případech své opodstatnění a výhody. Při správném nastavení a zvládnutí potřebných technik přináší mimo jiné větší flexibilitu a pro plavání vhodnější, více proudnicový profil.

A také už nebudete muset pochodovat k vodě s těžkými lahvemi na zádech - prostě vstoupíte do vody, připnete připravené lahve a ponor začíná.

 


CENA KURZU: 5 900 Kč


 

 

 

 

 

 


CENA ZAHRNUJE

  • konzultace s instruktorem
  • 1 ponor v bazénu
  • 3 ponory na otevřené vodě
  • zapůjčení potřebné potápěčské výstroje
  • poplatek 1 000 Kč za vystavení mezinárodní certifikace

CENA NEZAHRNUJE

  • vlastní dopravu
  • poplatky za vstupy na potápěčské lokality a základny

VSTUPNÍ PŘEDPOKLADY

Pro vstup do kurzu SIDEMOUNT DIVER musíte být držiteli potápěčské certifikace PADI OPEN WATER DIVER a splňovat následující předpoklady.

  • minimální věk 15 let
  • dobrý zdravotní stav (případně prohlídka a potvrzení od lékaře)

TERMÍNY A PŘIHLÁŠENÍ

Termíny zahájení kurzů PADI SIDEMOUNT DIVER řešíme individuálně. Zahájení i průběh kurzu se snažíme co nejvíce přizpůsobit Vaším časovým možnostem. Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do našeho potápěčkého centra.

Pro nezávazné přihlášení do kurzu můžete také použít níže umístěný formulář. Po jeho obdržení Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.  


CERTIFIKACE PADI eCard™

Po úspěšném dokončení kurzu Vám vystavíme certifikaci PADI eCard™, která má celosvětovou a časově neomezenou platnost.

PADI eCard je elektronická verze dříve poskytované plastové certifikační karty. Obsahuje informace, díky kterým si instruktoři potápění nebo potápěčská centra po celém světě jednoduše ověří, zda a na jaké úrovni jste certifikováni pro potápění s přístrojem. Certifikace eCard je součástí aplikace PADI App, která je volně ke stažení.

Poplatek za vystavení certifikace PADI eCard™ je 1 000 Kč a je již zahrnut v ceně kurzu.


Mám zájem o kurz PADI SIDEMOUNT
Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí, že naše společnost SEAMASTER s.r.o., bude zpracovávat Vaše osobní údaje (Vámi sdělené kontaktní a identifikační údaje) a potvrzujete, že jste se seznámil(a) s našimi Zásadami pro nakládání s osobními údaji.