POZOR - odstávka kompresoru.
Vážení zákazníci, od pátku 14. 8. až do odvolání neplníme lahve. Předpokládaný termín uvedení kompresoru do provozu je středa 19. 8.

Kurzy technického potápění

Tam kde jsou hranice rekreačního potápění, začíná potápění technické. Techničtí potápěči Vám řeknou, že technické potápění je o výzvách a vzrušení při objevování málo prozkoumaných míst. Technické potápění není pro každého. Je určeno pro zkušené potápěče, kteří chtějí překročit své současné limity a jsou při tom ochotni přijmout zvýšené riziko, náročný trénink, investice a závazky, které to vyžaduje. Poznáváte se? Pak jsou kurzy programu PADI TecRec Vaší vstupenkou do světa extrémního dobrodružství.


DISCOVER TEC DIVING

Krátký kurz, při kterém vyzkoušíte technické potápění v kontrolovaných podmínkách. Představíme Vám několik základních dovedností a postupů.

Zjistit více

TEC 40

Úvodní část programu PADI TecRec. Tři teoretické lekce, tři praktická cvičení a čtyři tréninkové ponory. Navrženo pro potápěče přecházející z rekreačního na technické potápění.

Zjistit více

TEC 45

V druhé části programu PADI TecRec posunete své limity do hloubky 45 m. Naučíte se plánovat a provádět opakované dekompresní ponory s použitím jedné stage lahve.

Zjistit více

TEC 50

Třetí část programu PADI TecRec. Získáte dovednosti pro potápění do max. hloubky 50 m. Naučíte se, jak rozšířit a akcelerovat dekompresní zastávky s použitím dvou dekompresních směsí.

Zjistit více