Kurzy technického potápění

Tam kde jsou hranice rekreačního potápění, začíná potápění technické. Techničtí potápěči Vám řeknou, že technické potápění je o výzvách a vzrušení při objevování málo prozkoumaných míst. Technické potápění není pro každého. Je určeno pro zkušené potápěče, kteří chtějí překročit své současné limity a jsou při tom ochotni přijmout zvýšené riziko, náročný trénink, investice a závazky, které to vyžaduje. Poznáváte se? Pak jsou kurzy programu PADI TecRec Vaší vstupenkou do světa extrémního dobrodružství.


DISCOVER TEC DIVING

Krátký kurz, při kterém vyzkoušíte technické potápění v kontrolovaných podmínkách. Představíme Vám několik základních dovedností a postupů.

Zjistit více

TEC 40

Úvodní část programu PADI TecRec. Tři teoretické lekce, tři praktická cvičení a čtyři tréninkové ponory. Navrženo pro potápěče přecházející z rekreačního na technické potápění.

Zjistit více

TEC 45

V druhé části programu PADI TecRec posunete své limity do hloubky 45 m. Naučíte se plánovat a provádět opakované dekompresní ponory s použitím jedné stage lahve.

Zjistit více

TEC 50

Třetí část programu PADI TecRec. Získáte dovednosti pro potápění do max. hloubky 50 m. Naučíte se, jak rozšířit a akcelerovat dekompresní zastávky s použitím dvou dekompresních směsí.

Zjistit více