Nová maska APEKS VX 1 BLACK PURE CLEAR skladem

Klubové akce

POŘÁD SE NĚCO DĚJE
Potápíme se na pravidelných akcích. Připravujeme expedice, při kterých objevujeme a prozkoumáváme nová místa pro potápění. Vracíme se na lokality, kde to máme rádi. Pořádáme pravidelné bazénové tréninky vhodné pro osvěžení dovedností i testování výstroje. Promítáme, soutěžíme, grilujeme, hrajeme si, bavíme se. Celý rok.


PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME


WILDSCHÜTZ a HASENBRUCH

19.10. - 20.10. 2019

Víkendové potápění na německých lomech.

ZJISTIT VÍCE

BAZÉN


27. 10. 2019

První letošní "bazénování" v plavecké hale Bílina.

ZJISTIT VÍCE

LEŠTINKA


8.11. - 10.11. 2019

Tradiční setkání klubů. Podzimní Leštinka s OK Divers a KSPUL.

ZJISTIT VÍCE

BARBORA DIVE FILM FEST

23. 11. - 24. 11. 2019

4. ročník festivalu amatérských potápěčských filmů.

ZJISTIT VÍCE


 

 

 

 

 

 


PROBĚHLÉ AKCE:


POTÁPĚNÍ S KAMARÁDY Z NDR

27.9. - 29.9. 2019, HORKA

Víkendové potápění s kamarády z německého Berlína. Kromě potápění také tradiční grilování, pivko, pokec a spousta zábavy.


PROHLÉDNOUT

PADI CLEAN UP DAY

20.9. - 22.9. 2019, BARBORA

Tradiční podzimní víkend s kamarády z KPL, spojený s úklidem jak pod vodou, tak nad vodou. Potápění, zábava, grilování, soudek piva.


PROHLÉDNOUT

VÍKENDOVÁ HORKA

17.9. 2019

Potápěčské kurzy PADI OWD a PADI AOWD na HORCE. Gratulujeme novým potápníkům Jirkovi, Petrovi, Mírovi, Ivanovi a Jardovi k úspěšnému dokončení kurzů.

PROHLÉDNOUT

KURZ PADI AOWD

11.9. 2019, bazén Bílina

Dry suit bazén v rámci potápěčského kurzu PADI AOWD. S kurzisty Jardou a Jardou. Opět velká spokojenost, kluci v sucháčích napoprvé na výbornou!

PROHLÉDNOUT

KURZ PADI AOWD

8.9. 2019, bazén Bílina

Nedělní dopolední Dry suit bazén v rámci potápěčského kurzu PADI AOWD. S kurzisty Ivanem a Mírou. Chlapi zvládli sucháče na první dobrou.


PROHLÉDNOUT


KURZ PADI OWD

5.9. 2019, bazén Bílina

Středeční odpolední bazén s šikovnými studenty potápěčského kurzu PADI OWD. Poslední bazén před ponory na volné vodě. Kluci dopilovali některé dovednosti a jsou připraveni vyrazit na volnou vodu!

PROHLÉDNOUT

KURZ PADI OWD

4.8. 2019, HORKA

Gratulujeme novým absolventům kurzu PADI OWD Simoně a Jardovi! Přejeme spoustu krásných potápěčských zážitků!PROHLÉDNOUT


Mám zájem o novinky z klubu
Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí, že naše společnost SEAMASTER s.r.o., bude zpracovávat Vaše osobní údaje (Vámi sdělené kontaktní a identifikační údaje) a potvrzujete, že jste se seznámil(a) s našimi Zásadami pro nakládání s osobními údaji.