Obchod

KAMENNÁ PRODEJNA

Specializovaný obchod pro potápěče provozujeme více než 20 let. Prodáváme pouze vybavení značek, které máme otestované a kterým věříme. K vybavení, které prodáváme, poskytujeme odborný servis.

VÍCE O PRODEJNĚ


SERVIS

O nabízené produkty se Vám odborně postaráme v našem servisním centru. Na kvalitní vybavení od prvotřídních výrobců jsou dostupné náhradní díly a při správné péči, údržbě a pravidelném servisu Vám bude sloužit mnoho let. 

Jako autorizované servisní centrum značky APEKS pro ČR jsme specialisté na dýchací přístroje tohoto výrobce.

Na dýchací přístroje APEKS poskytujeme celoživotní záruku.


PŮJČOVNA

Máme nadstandardně vybavenou půjčovnu potápěčského vybavení. Vybavení v naší půjčovně pravidelně servisujeme a obnovujeme. Půjčujeme vybavení na šnorchlování a přístrojové potápění jednotlivcům i organizovaným skupinám.

DO PŮJČOVNY


VELKOOBCHOD

Při potápění používáme pouze kvalitní vybavení, protože se na ně musíme naprosto spolehnout. Jsme proto velmi hrdí, že Vám můžeme již více než 20 let nabízet prvotřídní produkty značky APEKS. 

APEKS - TECHNICALLY INSPIRED

Apeks je díky nadšení v oblasti inovace a vývoje jedním z hlavních hráčů v potápěčském průmyslu. Nastřádané zkušenosti, perfektní řemeslné zpracování a špičkově vybavené výrobní zázemí v anglickém Blackburnu umožňují specialistům společnosti Apeks navrhovat a vyrábět produkty, které jsou považovány za měřítko kvality.

Kompletní nabídku a veškeré informace naleznete na www.apeks.cz