SELF RELIANT DIVER

JEŠTĚ BEZPEČNĚJI
Nepotápíme se sami, potápíme se v buddy týmu. Je ale dobré mít takovou konfiguraci výstroje a naučené procedury, jako kdybychom se sami potápěli. Buddy systém se tím dostává na ještě vyšší úroveň bezpečnosti a potápěč je lépe připraven na situace, při kterých se z nějakého důvodu ocitne pod vodou sám.


CENA KURZU: 3 900 Kč


 

 

 

 

 

 


CENA ZAHRNUJE

CENA NEZAHRNUJE


VSTUPNÍ PŘEDPOKLADY

Pro vstup do kurzu SELF RELIANT DIVER musíte být držiteli potápěčské certifikace PADI ADVANCED OPEN WATER DIVER a splňovat následující předpoklady.

  • minimální věk 15 let
  • dobrý zdravotní stav (případně prohlídka a potvrzení od lékaře)

TERMÍNY A PŘIHLÁŠENÍ

Termíny zahájení kurzů PADI SELF RELIANT DIVER řešíme individuálně. Zahájení i průběh kurzu se snažíme co nejvíce přizpůsobit Vaším časovým možnostem. Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do našeho potápěčkého centra.

Pro nezávazné přihlášení do kurzu můžete také použít níže umístěný formulář. Po jeho obdržení Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.  


CERTIFIKACE PADI SELF RELIANT DIVER


Mám zájem o kurz PADI SELF RELIANT DIVER
Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí, že naše společnost SEAMASTER s.r.o., bude zpracovávat Vaše osobní údaje (Vámi sdělené kontaktní a identifikační údaje) a potvrzujete, že jste se seznámil(a) s našimi Zásadami pro nakládání s osobními údaji.