V období od 8. 7. do 31. 7. máme otevřeno od 13.00 do 17.00 hod.
V pátek 18. 7. máme z důvodu účasti na školení zavřeno.
POZOR - kompresor dočasně MIMO PROVOZ.

OPEN WATER SCUBA INSTRUCTOR

Jste společenští, máte rádi potápění a chcete vést neobyčejný život? Staňte se PADI instruktorem. Dělejte to, co vás baví.

Licenci instruktora PADI získáte pouze tvrdou dřinou a odhodláním. Budete ale bohatě odměněni. Zažijete neuvěřitelná dobrodružství. Prostřednictvím potápění budete měnit svůj i životy svých studentů k lepšímu.

PADI Open Water Scuba Instructors a PADI Assistant Instructors jsou nejvyhledávanějšími potápěčskými profesionály na světě. 


CENA KURZU: na dotaz


 

 

 

 

 

 


VSTUPNÍ PŘEDPOKLADY

Pro vstup do kurzu PADI OWSI musíte být držiteli certifikace PADI DIVEMASTER a splňovat následující  předpoklady.

  • min. věk 18 let
  • certifikace potápěče min. 6 měsíců
  • min. 60 zapsaných ponorů pro zahájení kurzu a min. 100 ponorů pro přihlášení k instruktorským zkouškám
  • kurz první pomoci a sekundární péče absolvovaný v průběhu uplynulých 24 měsíců
  • lékařské potvrzení (max. 12 měsíců staré)

Také musíte být instruktorem EFR (Emergency First Response). Tuto certifikaci ale můžete získat v průběhu Vašeho instruktorského kurzu.

TERMÍNY A PŘIHLÁŠENÍ

Termíny kurzů PADI OWSI vyhlašujeme dle zájmu 1 x za rok. Organizace tohoto kurzu je náročná a účastníci se musí plně přizpůsobit určenému časovému harmonogramu.

Pro nezávazné přihlášení do kurzu můžete také použít níže umístěný formulář. Po jeho obdržení Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.


Mám zájem o kurz PADI OPEN WATER SCUBA INSTRUCTOR
Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí, že naše společnost SEAMASTER s.r.o., bude zpracovávat Vaše osobní údaje (Vámi sdělené kontaktní a identifikační údaje) a potvrzujete, že jste se seznámil(a) s našimi Zásadami pro nakládání s osobními údaji.