MARSA SHAGRA VILLAGE 16. 2. - 23. 2. 2022
Marsa Shagra Village - lázně pro potápěče

Tato klidná potápěčská vesnice leží na pobřeží Rudého moře nedaleko městečka Marsa Alam. Nabízí neformální pohodové ubytování, výborné jídlo a větší než malé množství svobodného potápění :-)

Co to znamená?

V Marsa Shagra Village děláme tolik ponorů, kolik chceme. Sami si určujeme kdy, s kým a kam se půjdeme potápět. Máme vlastní tempo a vlastní rozvrh. Marsa Shagra Village nám k tomu poskytuje profesionální servis a podporu, takže vše plyne se samozřejmostí a stav dokonalé potápěčské pohody je zaručen :-)

The Eco-Diving Adventure

A navíc nás těší, že jsme si vybrali a podporujeme místo, k jehož prioritám patří důraz na smysluplné a šetrné využití místních zdrojů a minimalizaci dopadu potápěčské turistiky na životní prostředí. Co to konkrétně obnáší si můžete přečíst na stránkách společnosti Red Sea Diving Safari v sekci ECO EFFORTS. Marsa Shagra Village je členem organizace Green Fins

Budeme rádi, když se k nám přidáte.

Chcete se přihlásit nebo byste rádi dostali více informací?
Vyplňte formulář umístěný níže na této stránce a my se s vámi spojíme.CENA: 15 990 Kč


 

 

 

 

 

 

 


Cena obsahuje:

  • ubytování ve stanu (tent)
  • plnou penzi
  • transfer z letiště a na letiště
  • 5 dní neomezeného potápění

Cena neobsahuje:Mám zájem zúčastnit se této akce
Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí, že naše společnost SEAMASTER s.r.o., bude zpracovávat Vaše osobní údaje (Vámi sdělené kontaktní a identifikační údaje) a potvrzujete, že jste se seznámil(a) s našimi Zásadami pro nakládání s osobními údaji.