ICE DIVER

JINÝ SVĚT
Pokud vás oslovuje úchvatné, ale náročné potápění v extrémních podmínkách, pak zkuste potápění pod ledem. Potápění pod ledem je jedna z nejdobrodružnějších potápěčských specializací, díky které se ocitnete v takových podmínkách a spatříte takové krásy podvodního světa, jako málokdo z vašich přátel.


CENA KURZU: 4 900 Kč


 

 

 

 

 

 


CENA ZAHRNUJE

CENA NEZAHRNUJE


VSTUPNÍ PŘEDPOKLADY

Pro vstup do kurzu ICE DIVER musíte být držiteli potápěčské certifikace PADI ADVANCED OPEN WATER DIVER a splňovat následující předpoklady.

  • minimální věk 18 let
  • dobrý zdravotní stav (případně prohlídka a potvrzení od lékaře)

TERMÍNY A PŘIHLÁŠENÍ

Termíny zahájení kurzů PADI ICE DIVER řešíme individuálně. Zahájení i průběh kurzu se snažíme co nejvíce přizpůsobit Vaším časovým možnostem. Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do našeho potápěčkého centra.

Pro nezávazné přihlášení do kurzu můžete také použít níže umístěný formulář. Po jeho obdržení Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.  


CERTIFIKACE PADI ICE DIVER


Mám zájem o kurz PADI ICE DIVER
Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí, že naše společnost SEAMASTER s.r.o., bude zpracovávat Vaše osobní údaje (Vámi sdělené kontaktní a identifikační údaje) a potvrzujete, že jste se seznámil(a) s našimi Zásadami pro nakládání s osobními údaji.