V období od 8. 7. do 31. 7. máme otevřeno od 13.00 do 17.00 hod.
V pátek 18. 7. máme z důvodu účasti na školení zavřeno.
POZOR - kompresor dočasně MIMO PROVOZ.

ENRICHED AIR DIVER

MÉNĚ DUSÍKU, VÍCE KYSLÍKU
Použití kyslíkem obohaceného vzduchu (EAN, NITROX) prodlužuje, zejména při opakovaných ponorech, bezdekompresní časy. Pokud chcete zůstat déle pod vodou a zároveň se dříve dostat na další ponor, pak budete potřebovat tuto certifikaci.

PADI ENRICHED AIR DIVER je jednou z nejoblíbenějších PADI specializací.


CENA KURZU: 3 900 Kč


 

 

 

 

 

 


CENA ZAHRNUJE

  • PADI eLearning® - online přístup k výukovým materiálům
  • konzultace s instruktorem
  • poplatek 1 000 Kč za vystavení mezinárodní certifikace

CENA NEZAHRNUJE


Součástí tohoto kurzu nejsou ponory ve volné vodě. Po domluvě lze do kurzu zařadit 2 ponory ve volné vodě s dýchací směsí EANx. Cena za 1 ponor je 500 Kč. V ceně není započítáno případné zapůjčení potřebné výstroje. 


VSTUPNÍ PŘEDPOKLADY

Pro vstup do kurzu ENRICHED AIR DIVER musíte být držiteli potápěčské certifikace PADI OPEN WATER DIVER a splňovat následující předpoklady.

  • minimální věk 15 let
  • dobrý zdravotní stav (případně prohlídka a potvrzení od lékaře)

TERMÍNY A PŘIHLÁŠENÍ

Termíny zahájení kurzů PADI ENRICHED AIR DIVER řešíme individuálně a snažíme se maximálně přizpůsobit Vaším časovým možnostem. Nejčastěji je pořádáme na našich klubových akcích. Napište nám, zavolejte nebo nás přijďte navštívit do našeho potápěčkého centra.

Pro nezávazné přihlášení do kurzu můžete také použít níže umístěný formulář. Po jeho obdržení Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.  


CERTIFIKACE PADI eCard™

Po úspěšném dokončení kurzu Vám vystavíme certifikaci PADI eCard™, která má celosvětovou a časově neomezenou platnost.

PADI eCard je elektronická verze dříve poskytované plastové certifikační karty. Obsahuje informace, díky kterým si instruktoři potápění nebo potápěčská centra po celém světě jednoduše ověří, zda a na jaké úrovni jste certifikováni pro potápění s přístrojem. Certifikace eCard je součástí aplikace PADI App, která je volně ke stažení.

Poplatek za vystavení certifikace PADI eCard™ je 1 000 Kč a je již zahrnut v ceně kurzu.


Mám zájem o kurz potápění ENRICHED AIR DIVER
Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí, že naše společnost SEAMASTER s.r.o., bude zpracovávat Vaše osobní údaje (Vámi sdělené kontaktní a identifikační údaje) a potvrzujete, že jste se seznámil(a) s našimi Zásadami pro nakládání s osobními údaji.