Galerie »

Změna otevírací doby

Vážení zákazníci,
ve dnech 7. 8. 2019 až 9.8. 2019 máme otevřeno od 13.30 do 18.00 hod.
Děkujeme za pochopení.


Apeks - Birth of a regulator

Apeks - zrození regulátoru

Nahlédněte za oponu procesu výroby regulátorů značky Apeks, od okamžiku navezení surových materiálů do továrny v Blackburnu, až do prvního ponoru s novým regulátorem.


Apeks Black Sapphire

Black Sapphire

Při příležitosti 40. výročí existence představuje globální výrobce potápěčského vybavení Apeks limitovanou edici regulátoru Black Sapphire, který je produktem nejlepšího britského precizního inženýrství a technických schopností.

FB
Apeks One of the few

Budete jedním z mála?

Apeks začal jako přátelství mezi dvěma lidmi s vášní pro potápění a strojní inženýrství. O čtyřicet let později žije tato vášeň dál. Na oslavu výročí jsme pro vás připravili něco výjimečného.

Sledujte dál tento příběh.

FB
WaterProof D9 Breathable

WaterProof D9 Breathable

Extrémně lehký a skladný suchý oblek, vyrobený ze čtyřvrstvého materiálu s prodyšnou membránou.


Apeks XTX

Regulátory APEKS XTX

Regulátory Apeks jsou považovány za měřítko kvality. Apeks navrhuje, vyrábí, kompletuje a testuje své regulátory v pouze k tomuto účelu postavené továrně v anglickém Blackburnu, která je pravděpodobně nejlepším centrem pro vývoj a výrobu regulátorů v Evropě, ne-li na světě.


Discovery Palawan

Discovery Palawan

Poslední hranice nebo také poslední ráj.


WaterProof W4

WaterProof W4

W4 je nový WaterProof mokrý oblek se zadním zipem. Znalosti, nabyté v průběhu 28 let vývoje potápěčských obleků, byly uplatněny při realizaci této vysoce kvalitní kombinézy s nepřehlédnutelným, stříbrným, retro/futuristickým vzhledem.


Sidemount set Apeks

Apeks SIDEMOUNT

Apeks, lídr v oblasti návrhu a výroby potápěčských dýchacích přístrojů s bohatou historií inovací, sestavil první CE schválenou sadu regulátorů a příslušenství určenou přímo pro sidemount potápění.


WaterProof G1 5 mm kevlar

WaterProof G1 5 mm kevlar

Velmi odolné rukavice z 5 mm neoprenu. Zvýšenou ochranu proti proříznutí či oděru zajišťuje kevlarová tkanina, která kryje celou dlaň, a nití z kevlaru šité, vázané švy.


WaterProof W30 sport series

WaterProof W30 sport series

Společnost WaterProof v tomto roce uvádí na trh novou modelovou řadu W30. Jedná se o produkty určené pro potápění v teplých vodách a pro ostatní vodní aktivity.


WaterProof D1 HYBRID

Waterproof D1 Hybrid

Existuje perfektní suchý oblek? Tři roky analýz a výběru nejvhodnějších materiálů, další tři roky intenzivního testování a odpověď zní ANO, patentovaný D1 Hybrid. První suchý oblek s konstatní tepelnou izolací. D1 je vybaven silikonovými manžetami a revoluční vnitřní 3D síťovinou.


Dětské obleky pro vodní sporty

Dětské obleky pro vodní sporty

Obleky jsou navrženy tak, aby udržely děti v teple a umožnily volnost pohybu, kterou potřebují pro hraní ve vodě a na souši.